Hakkımızda

Hakkımızda

Sitemiz hiçbir şekilde sanal bir eczane değildir.
İsminin amacı eczanede bulunma yeterliliğine erişen kozmetik, itriyat, medikal, anne-bebek ürünleri gibi ürünlerin güvenilir olduğunu vurgulamaktır. 

SanalEczanemiz Sanal Mağazılık Hizmetleri Tic..Ltd.Şti 'nin Kuruluş Amacı:

 

     Kurucuları eczacılar olan şirketimiz, bir eczanede bulunan ilaç ve reçeteli ürünler haricindeki bütün itriyat, kozmetik, güzellik, anne-bebek ürünleri, medikaller, ve diğer ürünlerin internet ortamında tüketiciler ile buluşturulmasını amaçlar.

     Ana prensipleri arasında "güven vermek" ve "aranılan olmak " kavramlarını benimseyen şirketimizin ürün pörtföyünün özelliği, eczanede satılabilme şartını sağlamış yani güvenilir ürünlerden oluşmasıdır. Hiçbir şekilde ruhsatsız, onaysız lisanssız ürün satışı yapılmaz.

     Şirketimiz mevcut Türk Ticaret Kanunu Hükümleri doğrultusunda yasal ürünleri tüketiciye sunmaktadır. Kesinlikle ruhsatsız, onaysız, lisanssız ve ne olduğu belli olmayan ürünler sitemizde satılmaz, ve bulunmaz.

 

Siz tüketicilerimizin bilinçli olması bizler için gerçekten önem teşkil etmektedir. Şirketimiz kısa vadeli yüksek maddi beklentiler içerisinde olmayıp negatif hırslardan uzak ve sürdürülebilir bir büyümeyi hedef almıştır.Sizlerin takdirine mashar olmak bizlerin tebessümü olacaktır.Unutmayın ki sitesinin her yerinde güven vurgusu yapmaya çalışan bir e ticaret sitesi değiliz. Güven duygusunu vurgulamak yerine sağlamaktayız.SanalEczanemiz Sağlık, İtriyat, Kozmetik, Medikal, Eczane Malz.
Sanal Mağazacılık Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti.


MARMARA DEPO
 Adr :      Atatürk Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi 17/6 Ümraniye/İSTANBUL

ORTAANADOLU MERKEZ DEPO
 Adr :       Kangal Sanayi Sitesi 4. ada 1.Blok No:3
 Adr :       Gürsel mah.Divriği Cad. No: 9 kangal/sivas
 Telefon:   (0346) 457 14 64
 Mail     :   info@sebamedim.com      info@sanaleczanemiz.com.tr

DOĞUANADOLU DEPO

Adr  :      Erzurum/Merkez (YAKINDA)
AKDENİZ DEPO
Adr  :       Adana/Merkez  (YAKINDA)

 VERGİ DAİRESİ                     :    KANGAL
VERGİ NO                             :    743 041 4341
VERGİ LEVHASI 
ONAY KODU                         :   8IRZN511B

BAĞLI OLDUĞU
TİCARET SANAYİ ODASI      :  SİVAS TİCARET VE SANAYİ ODASI

TİCARET SİCİL NO                :   18240

T.C. TİCARET SİCİLİ 
GAZETESİ                             :   SAYI 7976, SAYFA 1185

 

www.sanaleczanem.com.tr SanalEczanemiz Sanal Mağazacılık Hizmetleri Tic. Şti. Oluşumudur. Site İçeriğinin Her Hakkı Saklıdır.Taklit Edilemez Kopyalanamaz. Sanaleczanemiz, Tescilli markadır.